Colorbet – barevné plotové tvárnice

Úplnou novinkou sezóny 2017 je nový systém barvení betonových a liaporových výrobků. Může se jednat o zdící tvarovky, barevné plotové tvárnice či zámkovou dlažbu v různých formátech. Aby byla barva i během mnoha let stejná, zaměřila se společnost EKO BET na vývoj a výrobu barevných plotových tvárnic, jejichž barva je stálá a neměnná. Tato novinka, která si snadno podmaní každou zahradu, dostala jméno Colorbet.

colorbet

V čem je Colorbet jiný?

Barevné plotové tvárnice, které jsou na trhu dostupné zpravidla v odstínech šedé, červené a béžové, mají barevný odstín namíchaný přímo v betonové směsi. Vlivem slunečních paprsků a dalších povětrnostních podmínek se však tato barva mění.

EKO BET k barevným tvárnicím přistupuje jinou cestou Barva zůstane beze změň po celou dobu životnosti - zapečením práškových barev vytváříme stovky barevných odstínů podle vzorníku RAL-7 Clasic. Výroba sortimentu Colorbet je zakázková a doba dodání je 10 - 14 dní.

Proč si vybrat Colorbet?

  • Velký výběr odstínů - z více jak 200 barev si vybere každý
  • Barevná stálost - není potřeba brousit a natírat
  • Finanční úspora - Colorbet je levnější než celobarevné tvarovky
  • Minimální údržba - případné nečistoty lze odstranit proudem vody
  • Možnost plastických barev - nevšední design si zamilujete

Neplaťte více, než je nutné. U Colorbetu platíte pouze klasickou šedou tvarovku a pohledovou barvu, ať už z jedné či více stran. Proč byste měli investovat do barvení, které pak ani nebude vidět, jako je to u probarvovaného betonu?

Chci nezávaznou cenovou nabídku

Pro koho je Colorbet určený?

  • Chcete bezúdržbový plot?
  • Chcete barvu plotu na míru?
  • Chcete plot v barvách vaší firmy?
  • Chcete plot za dobrou cenu?

Odpověděli jste alespoň jednou „ano“? V tom případě je pro vás Colorber jasnou volbou!

Z široké palety barev si vybere jistě každý a věřte, že fantazii se meze nekladou. Firmy mohou z barevných tvárnic Colorbet vytvořit plot ve firemních barvách nebo dokonce z barevných tvarovek poskládat celé logo. Díky barvám můžete dokonale sladit váš plot s rodinným domkem. A to vše za skvělou cenu.

Unikátní barevní betonu lze využít i na další betonové výrobky. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.

Ke stažení: Leták Colorbet

Prohlédnout produkty

6